relacje

Żyjesz w pojedynkę czy w parze, pomyśl w końcu o sobie. Sprawdź jak to jest zacząć się szanować, wytyczać granice, mówić o potrzebach i stać przy sobie. Uzdrowisz swój DOM, wzorce miłości, przestaniesz powtarzać toksyczne schematy, pokonasz blokady przed życiem w parze, zaakceptujesz siebie, zaakceptujesz przeszłość i lekko pójdziesz w nowe. 

Żyjesz w pojedynkę czy w parze, pomyśl w końcu o sobie. 

praca

 • Zmagasz się z wypaleniem?
 • Masz szefa tyrana i konflikty we współpracy w zespole?
 • Pracujesz po godzinach, za marne pieniądze?
 • To co robisz nie jest już Twoje?
 • Pragniesz robić to co lubisz i potrzebujesz zmiany ale się boisz?
 • Zasługujesz na podwyżkę ale masz blokady by o nią poprosić?
 • Chcesz wrócić do pracy po długiej przerwie na dzieci?

Moje programy są dla CIEBIE

zdrowie

 • Zmagasz się z chronicznymi objawami?
 • Miewasz stany depresyjne czy lękowe?
 • Twoje rozchwiane emocje wpędzają Cię w kłopoty i rządzą Tobą?

Wspieram w obszarze fizycznym,  psychicznym i emocjonalnym. Poznasz przyczyny Twojego stanu, odczytasz infomacje z bólu czy choroby co powoduje zdrowienie,  zrelaksowane i szczęśliwe ciało oraz dobry nastrój. 

Programy 1:1

Programy indywidualne działają kompleksowo i wyróżniają się wyjątkową skutecznością, którą potwierdzają setki moich Klientów

Dlaczego?
Bo łączę w nich wiele metod i narzędzi pracy z podświadomością oraz własne doświadczenie i prowadzi mnie energia. Na każdego działa coś innego … mam swoje standardy ale pracuję intuicyjnie. Matczyne i ojcowskie rany oraz energia kobieca i męska są tutaj priorytetem. Działanie programów możesz sprawdzić w zakładce Rekomendacje.

Pozytywne zmiany czasem pojawiają się już kilka dni po sesji, a czasem dopiero kilka miesięcy później, jednak bez wątpienia występują u każdego, z kim miałam okazję pracować.

Osiagnięte rezultaty zależą od Twojej gotowości, otwartości i miejsca, z którego zaczynasz. Im szersza startowa świadomość i gotowość do pracy z podświadomością tym większe rezultaty można osiągnąć.

Programy on-line to skuteczna terapia i wieloaspektowe uzdrawianie w jednym.

program "Czuję swoją wartość" krok po kroku

Pierwsza sesja ma za zadanie ruszyć to wszystko, co jest na wierzchu, sprawdzam tutaj, która technika najlepiej na Ciebie działa, budujemy zaufanie, ty zaczynasz się otwierać. Wchodzimy w procesy z podświadomością i zaczynasz odkrywać rodowe tajemnice, uwalniać emocje a często widzisz lub czujesz coś pierwszy raz w życiu i jest to dla Ciebie zaskakujące. Tu jeszcze nie dotykamy głębokich przyczyn Twoich problemów. Zamiast tego ułatwiamy Ci codzienne funkcjonowanie.

Druga sesja, puszczasz opór, pozwalasz sobie wejść głębiej w zagadnienie. Pracujemy nad energią od mamy i jej wpływem na Ciebie. Możesz przypomnieć sobie wyparte wspomnienia. Sesja uwalnia to co trudne. Z każdą sesją masz coraz większe zaufanie i puszczasz emocje. Zaczynasz przywracać sobie zdolność do cieszenia się życiem. Twoja energia i uwaga zaczyna wracać z przeszłości do tu i teraz

Trzecia sesja – pracujemy z wewnętrznym dzieckiem/nastolatkiem lub inną relacją, która jest dla Ciebie trudna. Uzdrawiamy traumy, integrujesz swoje części i wraca energia i uwaga, dzięki czemu masz już lepszy nastrój, na twarzy pojawia się uśmiech i ciało się rozluźnia. Na trzecim spotkaniu czujesz się już bardzo pewnie, nie boisz się wchodzić w głębokie procesy, dzięki temu terapia nabiera tempa.

Czwarta sesja – pracujemy nad energią od taty lub inną relacją, która jest dla Ciebie trudna. Uwalniasz się od negatywnych wzorców i powtarzalnych schematów. Odpuszczasz wyrzuty sumienia, poczucie winy i destrukcyjne działania wobec siebie. Odpuszczasz wstyd, poznajesz swoje wewnętrzne dziecko. Na czwartym spotkaniu czujesz się już bardzo pewnie i orzypomniasz sobie coraz więcej ważnych faktów z dzideciństwa. Po 4. sesji często organizm pozwala sobie na odreagowanie procesów i może być osłabiany.

Piąta sesja – czujesz się już pewnie i nie mogłaś doczekać się tej sesji, gdyż chcesz się pochwalić zmianami w Twoim otoczeniu – twoi bliscy lub znajomi z pracy zaczynają traktować Cię inaczej, zmienili podejście do Ciebie. Zaczynamy pracować nad Twoim poczuciem wartości, budowaniem granic osobistych lub innymi tematami, które zaczynają wyłaniać się z codziennego życia lub zaczynasz przypominać sobie wyparte ważne wspomnienia z przeszłości aby je uzdrowić.

Szósta sesja – uwalniasz się od poczucia winy, integrujemy to co zaszło, na początku odhaczamy co już zostało uzdrowione z problemów, które wypisałaś na początku. Tu często występuję radość i zaskoczenie, że już ich nie ma. Te które pozostały uzdrawiamy na sesji. Doładowuję Cię wspierającymi przekonaniami i uczuciami. Czasem jest potrzeba dodatkowej sesji lub innego programu.

Jak wygląda program on-line?

Optymalny dla Ciebie program dobieramy podczas konsultacji wstępnej. Po konsultacji  otrzymasz do wypełnienia formularz google oraz pomiędzy sesjami dostajesz zadania domowe.

Sesje holistyczne w program najlepiej odbywać w odstępach raz w tygodniu, maksymalnie raz na dwa tygodnie.

To bardzo przemyślane programy, dzięki którym terapia jest skuteczna i trwała. Bo nie chodzi Ci o to, by było lepiej na chwilę. Chcesz rozwiązać swoje problemy raz na zawsze, trwale, by nigdy nie powróciły?

Potrzebujesz zatem podejść do nich bardziej szczegółowo i w szerszym zakresie tj. zrozumieć swoje przeżycia, ich przyczyny, zobaczyć życiowe lekcje, odkryć swoje przekonania oraz uwolnić emocje.

W programach pracujemy krok po kroku. Najpierw uzdrawiamy najtrudniejsze wspomnienia i najbardziej blokujące przekonania, które wgrały się do Twojej podświadomości w projekcie celu, w dzieciństwie, z rodu, świadomości zbiorowej oraz niesprzyjające energie z karmy. 

Ilość oraz częstotliwość spotkań jest przemyślana i optymalna. Każda sesja jest inna i ma swój cel i sens.

Przebieg programu

Etap 2

Spotykamy się na Meet google lub Messenger. Nie musisz więc nigdzie jeździć i martwić się czy zdążysz. Jesteś u siebie.

Zadbaj o spokojną przestrzeń, wygodne siedzenie, wolne ręce, coś do picia, notowania, dobrą widzialność i słyszalność. Sesja potrwa 2h.

Etap 3

Rozmawiamy o tym, co się u Ciebie dzieje, z czym przyszłaś/przyszedłeś, jakie masz potrzeby, z czym chcesz sobie poradzić i w jakim miejscu w swoim życiu chcesz się znaleźć?

Dostaniesz do wypełnienia ankietę, która pomoże w ustaleniu intencji i zakresu problemów.

Etap 4

Rozpoczynamy część procesową – wprowadzam Ciebie w relaksację i intuicyjnie prowadzę wykorzystując różne znane mi metody – zadaję Ci pytania lub proszę o skupienie uwagi na ciele – odpowiadasz, co widzisz, co czujesz, co pamiętasz itd.

Często tutaj otwierasz się emocjonalnie i to jest dla Ciebie bardzo uwalniające.

Etap 5

Przypominają Ci się ważne wspomnienia, zaczynasz dostrzegać zależności i powiązania z przeszłości do aktualnego życia, czujesz energie, które na Ciebie wpływają. Często pojawiają się tutaj łzy w oczach.

Proszę Cię również o powtarzanie za mną w wizualizacji zdań do osób „które Cię trzymają”.

Etap 6

Integrujemy to, co zaszło.
Czujesz spokój, olśnienie i ulgę, możesz być zaskoczona tym, co odkryłaś o sobie lub co sobie uświadomiłaś. Przekazuję Ci wytyczne, co dalej i jak zadbać o siebie po sesji.

Idziesz w świat z nowymi odkryciami i cieszysz się zmianami, na które dałaś sobie przestrzeń.

Program dla Ciebie

 • Uzdrawianie matczynej rany

  3500,00 
METODY:
Radykalne wybaczanie
Ustawienia rodzinne
Świadome sny
Procesy kwantowe
REZULTATY:
Odkrywasz przekonania wgrane od mamy, integrujesz energię żeńską w sobie, uzdrawiasz wzorce miłości, wybaczasz, uwalniasz emocje, wychodzisz z emocjonalnej zależności czy parentyfikacji. Pozytywny wpływ na wszystkie obszary życia
 • Uzdrawianie ojcowskiej rany

  3500,00 
METODY:
Radykalne wybaczanie
Ustawienia rodzinne
Świadome sny
Procesy kwantowe
REZULTATY:
Odkrywasz przekonania wgrane od taty, integrujesz energie męską w sobie, uzdrawiasz wzorce miłości, wybaczasz, uwalniasz emocje, wychodzisz z emocjonalnej zależności, kompleksu Edypa/Elektry, integrujesz swoje wewnętrzne dziecko. Pozytywny wpływ na wszystkie obszary życia
 • Program Wychodzę z traumy

  4500,00 
METODY:
Sanomentologia – świadome sny i mediacje z podświadomością
REZULTATY:
Uwalniasz energię, która tkwiła w przeszłości w traumach; uwalniasz się od poczucia winy, strachu, wstydu, wybaczasz sobie i innym, uwalniasz emocje. Po uzdrowieniu traum wychodzisz z uzależnień, stanów depresyjnych, lękowych, bólu ciała, zaburzeń seksualnych itp. Wraca radość życia, spokój czy poczucie bezpieczeństwa.
 • Czuję swoją wartość trauma terapia uzdrawianie sanomentologia podświadomość holistycznie radykalne wybaczanie uzdrawianie theta healing depresja.jpg

  Program Czuję swoją wartość

  6500,00 
METODY:
Sanomentologia
Radykalne wybaczanie
Theta healing
Ustawienia rodzinne
Coaching
Procesy na wewnętrzne dziecko
REZULTATY:
Jak wyżej oraz
1. Odkrywasz i zmieniasz blokujące PRZEKONANIA o życiu, o sobie i świecie.
2. Stawiasz granice osobiste i komunikujesz potrzeby.
3. Zaczynasz szanować i akceptować siebie oraz wdrażać w życie odważne zmiany.
4. Poprawiają się Twoje relacje z bliskimi – ludzie zaczynają postrzegać Cię inaczej.
 • Czuje swoją wartość terapia holistyczna matczyna rana ojcowska trauma uzdrawianie theta healing sanomentologia radykalne wybaczanie podświadomość energia ustawienia emocje .jpg

  Czuję swoją wartość II POZIOM

  4800,00 
 • Jestem w karmiącej relacji

  11000,00 
 • Czuję swoją wartość trauma terapia uzdrawianie sanomentologia podświadomość holistycznie radykalne wybaczanie uzdrawianie theta healing depresja.jpg

  Program Czuję swoją wartość

  6500,00 
 • Program Dobra terapia 10 sesji

  9000,00 
 • Program Wychodzę z traumy

  4500,00 
 • Uzdrawianie matczynej rany

  3500,00 
 • Uzdrawianie ojcowskiej rany

  3500,00