Pracuj ze mną

Tworzę programy 1:1, programy grupowe, kursy online dla kobiet 40+ będących na ścieżce rozwoju oraz dla coachek, terapeutek, trenerek i konsultantek chcących pracować holistycznie i rozwijać swój biznes z pasji.

Pracuj ze mną

Tworzę programy 1:1, szkolenia oraz kursy online dla kobiet i mężczyzn będących na ścieżce rozwoju oraz dla coachek, terapeutek, trenerek i konsultantek chcących pracować holistycznie i mieć lepsze rezultaty z klientami. Oferuję także rozwojowe warsztaty wyjazdowe.

Jak możemy pracować

Wspieram osoby z potencjałem do pomagania innym wyjść z ukrycia, pokazać się światu i zacząć się realizować i spełniać. Pomogę znaleźć Ci odpowiedź na pytanie: od czego Ty jesteś?

SZKOLENIA

Kursy online

Warsztaty

STANOWIĄ DOSKONAŁE UZUPEŁNIENIE PROGRAMów 1:1 ORAZ KURSÓW ONLINE
Prowadzę warsztaty od kilku godzin do kilku dni, podczas których wykorzystuję wszystkie swoje umiejętności i doświadczenia, przez co są one bardzo urozmaicone są po prostu HOLISTYCZNYM COMBO. W zależności od grupy zawierają: pracę z ciałem i procesy z podświadomością - od fitnessu i jogi, po świadomy oddech i dotyk, medytacje, ustawienia, taniec intuicyjny, relaksacje, kręgi, morsowanie czy grę satori.

Konsultacja

Nie wiesz, który program czy forma współpracy będzie dla Ciebie najlepsza?
Zapraszam na konsultację wstępną, która rozwieje twoje wątpliwości.
Jesteś w miejscu, gdzie dalej sam/-a nie pójdziesz, nie widzisz kierunku? Wszystkie dotychczasowe metody, coachingi, klasyczne terapie zawiodły lub nie przynoszą rezultatów? Zapraszam, pomogę Ci, poczujesz i spotkasz siebie w najlepszej wersji, bez iluzji, masek, schematów i ran z dzieciństwa. Odnajdziesz balans, swoją wartość i spokój bo dokonasz niezbędnych zmian i zaczniesz żyć swoim życiem, w zgodzie ze sobą. Oto moja unikalna holistyczna terapia oraz wsparcie mentoringowe Twojego duchowego biznesu. Rozwiąż szybko i skutecznie swoje problemy osobiste i zawodowe. Zacznijmy współpracę od konsultacji 1. krok.

Moc efektów współpracy

otrzymasz indywidualne podejście, przestrzeń, cierpliwość i skuteczność

twoja podświadomość pozwoli Ci żyć w zgodzie ze sobą

zaakceptujesz siebie, swoje życia, poprawią się Twoje relacje międzyludzkie

odmrozisz i uwolnisz trudne emocje i zaczniesz czuć odwagę, radość, wdzięczność

poznasz swoje potrzeby i pragnienia zaczniesz je realizować

uświadomisz sobie sens swoich problemów i odzyskasz energię z przeszłości

odzyskasz poczucie własnej wartości i pewności siebie, odkryje się Twój potencjał

odblokowując emocje (czucie) wrócisz do przepływu naturalnej siły życiowej

odzyskasz odwagę i spokój w konfrontacji z bliskimi, lepszy sen

nauczysz się wyznaczać granice, patrzeć ludziom w oczy

twoje otoczenie przestanie cię blokować, a zacznie Cię wspierać w realizacji twoich celów i marzeń

znajdziesz odpowiedź na pytanie - od czego ty jesteś?

pozbędziesz się dolegliwości ciała, które od lat blokują Cię na pełniejsze doświadczanie życia

zaczniesz życie nowej jakości, na wyższej wibracji i przyciągniesz pozytywnych, inspirujących ludzi

uwolnisz się od napięć, lęków i stresu, podniesiesz poziom siły witalnej i energii

nauczysz się dbać o siebie, słuchać swojego ciała i dawać sobie to czego faktycznie potrzebujesz by życ w harmonii

Programy indywidualne

Patrząc holistycznie, człowiek jest istotą, która składa się z ciała, umysłu oraz ducha (duszy, wyższej świadomości).

Aby być zdrowym, szczęśliwym i w pełni wykorzystywać cały swój potencjał, wszystkie te aspekty powinny ze sobą harmonizować, wszystkie są równie ważne i wpływają na siebie.

Na sesje holistyczne zapraszam osoby zdecydowane na zmiany oraz takie, które chcą wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie.

Wybierz pROGRAM dla siebie
 • Wychodzę z traumy

  4500,00 
 • Powrót do matczynej miłości

  3500,00 
 • Czuję swoją wartość

  6500,00 
 • Przyjmuję ojca, uznaję swoją męskość

  3500,00 
Techniki, które wykorzystuję

(kliknij w tytuły i sprawdź ich opisy)

Holistyczny Biznes

Holistyczny biznes z czucia i z pasji, zgodnie z misją duszy to zupełnie coś innego niż tradycyjny biznes wyuczony na studiach czy doświadczony w korporacjach czy rodzinnych firmach. 

Tu nie chodzi o to, aby zarabiać na czymś „co idzie” lub „co jest modne” tylko na tym, co płynie z Twoich naturalnych zdolności, talentów czy predyspozycji, a Ty robisz to z łatwością. Ponadto duchowy biznes kieruje się pomaganiem innym w ich rozwijaniu świadomości, zdrowieniu, aby na świecie było więcej zdrowia, więcej miłości, więcej harmonii i szczęścia. Nie ma tu miejsca na życie czy działanie wbrew sobie.

Theta Healing®

THETA HEALING to metoda rozwoju osobistego i uzdrawiania energią, jest procesem w stanie głębokiej medytacji i pomaga w rozwiązywaniu emocjonalnych i fizycznych zmagań w celu uzyskania lepszej jakości życia i osiągnięcia pełni własnego potencjału. Dzięki niej można zmienić głęboko zakorzenione przekonania, usunąć blokady, a przede wszystkim wykreować na nowo swoje życie przepełnione miłością, zrozumieniem, radością, zdrowiem oraz obfitością. Cały proces zachodzi na poziomie kwantowym, gdzie czas i przestrzeń nie mają znaczenia.

Soul Body Fusion®

Jest to energetyczny proces na zasadzie rezonansu i intencji. Soul Body Fusion pomaga odzyskać dostęp do Twojej prawdziwej natury oraz wywołuje duże przyspieszenie w rozwoju osobistym i duchowym. Stajesz się bardziej obecny i ugruntowany w swoim życiu, dlatego łatwiej przyciągasz do niego to czego pragniesz. Masz większy wpływ na to, co się dzieje. Aby lepiej to zrozumieć działanie tej metody posłużę się metaforą uruchamiania samochodu ze słabym akumulatorem. Podpinasz kable – jeden kabel do słabego akumulatora drugi do silnego. Potrzeba tylko kilka minut ładowania, aby zainicjować prąd w słabej baterii. Kiedy samochód zapali, połączenie nie jest dłużej potrzebne. Moją rolą jest „odpalić” Ciebie do wyższego poziomu wibracji, mocy i zestrojenia. Ty jesteś w tym procesie całkowicie bezpieczny. Sesja Soul Body Fusion jest GRATIS do każdego pakietu sesji holistycznych.

Praca z ciałem - joga oraz ruch intuicyjny

Świadomość ciała jest bardzo ważna, aby skontaktować się z emocjami i jest niezbędnym aspektem holistycznej terapii. Chcesz poczuć ciało? Poczuć, że żyjesz? Zapraszam na warsztaty wyjazdowe różnych technik pracy z ciałem ale także wyzwania czy lekcje online. Polecam i praktykuję jogę hormonalną, rytuały tybetańskie, taniec intuicyjny czy morsowanie.

Medytacje, wizualizacje i dźwięki

Odpowiednio poprowadzona medytacja, pozwala ciału dotrzeć do wszystkich zasobów. Uwolnić to co niepotrzebne i zastąpić tym to co służy. Wizualizując można zmienić wszystko, nawet te traumatyczne chwile w swoim życiu. Polecam i wykorzystuję dźwięki mis czy dzwonków, które ułatwiają wchodzenie w stan relaksacji.

Radykalne wybaczanie®

Arkusz radykalnego wybaczania to narzędzie, które pomaga wrócić do czucia emocji, uwalnia od świadomych i nieświadomych żalów, uraz, krzywd, złości czy pretensji, do konkretnej osoby lub do siebie. Sesja jest bardzo transformująca i uwalniająca. Narzędzie to pomaga zmienić perspektywę, świadomość i zobaczyć swój cień - wyparte części siebie, lub iluzję w relacji czy rzeczywistości, której żyjesz, co jest krokiem milowym w rozwoju osobistym i duchowym. Czy jesteś na to gotowy?

Totalna biologię/Recall Healing®

Dziedzina ta zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu, wówczas, gdy nasz umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczna sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia. Nasze ciała przemawiają do nas poprzez konkretna dolegliwość czy chorobę, abyśmy stali się bardziej świadomi szkodliwego sposobu myślenia. Totalna biologia zebrała te wszystkie dolegliwości, choroby i sytuacje i nadała im interpretacje, które wykorzystuję wspomagająco w sesji holistycznej.

Karty coachingowo-terapeutyczne
Integracja Świadomości®

Karty są pomocnym narzędziem podczas sesji, służą do zidentyfikowania blokad oraz wskazania lekcji życiowych. Pomagają skontaktować się z emocjami oraz wskazać źródło blokady czy powtarzających się schematów w energiach rodowych lub we wspomnieniach z dzieciństwa i je przetransformować.

Techniki oddechowe

Świadomy oddech pomaga skontaktować się z trudnymi emocjami ale też opanować się, uspokoić czy wejść w wyższe stany świadomości. To narzędzie do samopoznania i rozwoju. Panując nad oddechem panujesz nad swoim życiem. Techniki oddechowe wykorzystuję również w jodze hormonalnej.

Słowa Mocy

Słowa mocy wypowiedziane w połączeniu ze swoją przestrzenią serca mają wielką moc. Wypowiada się je w wizualizacji do kogoś kogo nam przywoła podświadomość we wspomnieniu ale też do siebie z jakiegoś czasu aby np. sobie wybaczyć. To co należy wypowiedzieć czy też zwizualizować przychodzi z pola morfogenetycznego. Słowa mocy używa się do transformacji emocji i oporu, co pomaga skontaktować się z wewnętrzną prawdą.

Świadome sny i mediacje z podświadomością

Świadome sny pozwalają uzyskać klarowność myśli, pomogą dotrzeć do źródeł problemów fizycznych, emocjonalnych i mindsetowych w ciągu kilkunastu minut.

Mediacje z podświadomością pozwalają na bezpośrednią pracę z podświadomością bez potrzeby zgadywania, naruszania granic, bez przemocy. Przygotuj się na cuda, poczynając od zdolności wyeliminowania bólu fizycznego, emocjonalnego, dolegliwości fizycznych do przełamywania blokad mentalnych.

Techniki pracy z Wewnętrznym Dzieckiem

„Wewnętrzne dziecko” jest sumą doświadczeń, które odcisnęły na nas piętno w dzieciństwie – doświadczeń zarówno pozytywnych jak i negatywnych, które zbieraliśmy w relacji z rodzicami ale też z innymi ważnymi dla nas osobami z otoczenia. Są to wszystkie lęki, zmartwienia i nieszczęścia, ale też wszystkie pozytywne doświadczenia, jednak przyczyną problemów w życiu dorosłym są te negatywne. Procesy z wewnętrznym dzieckiem pomagają uzdrowić te trudne sytuacje i przestają mieć one wpływ na obecne życie: Korzyści: przestajesz mieć niekontrolowane wybuchy emocjonalne.

Sny i ich symbolika

“Nic co ważne w naszym życiu nie pojawi się, póki się nie przyśni”.

Sny to język podświadomości, śniąc stykamy się z własnymi projekcjami, dzięki temu lepiej poznajemy siebie. Właściwa interpretacji symboliki i znaczenia snu często pomaga w rozwiązaniu ważnego problemu. Ważna jest intencja na sen.