Kim jestem?

Jestem terapeutką holistyczną i sanomentologiem. Niosę światło, wsparcie i transformację.

Tworzę marki „Dobra wibracja” i „Akademia holistyczna”

Jestem kobietą, która po 40-stce zaczęła realizować misję duszy, zmieniła całkowicie swoje życie zawodowe oraz uzdrowiła życie osobiste, zmieniła swój mindset, rozwija swój duchowy biznes online i czuje się coraz bardziej spełniona.

Kim jestem?

Jestem terapeutką holistyczną i sanomentologiem. Niosę światło, wsparcie i transformację.

Tworzę marki „Dobra wibracja” i „Akademia holistyczna”

Jestem kobietą, która po 40-stce zmieniła całkowicie swoje życie zawodowe oraz uzdrowiła życie osobiste, zmieniła swój mindset, rozwija swój duchowy biznes online i czuje się coraz bardziej spełniona.

Wiedza i doświadczenie

Ukończyłam kilkanaście kursów z różnych metod pracy z podświadomością i z energią, uzyskując tytuły trenerów czy praktyków danej metody, między innymi mam tytuł sanomentologa. Wieloletnie doświadczenie w pracy z ciałem, podświadomością i uwalnianiem emocji, a do tego odbycie tysięcy godzin sesji w pracy z Klientami, zaprowadziło mnie do stworzenia własnej holistycznej terapii.

Dzięki połączeniu intuicji z pracą z podświadomością, dotykam wielu aspektów jednocześnie, a moim Klienci uzyskują szybkie i trwałe efekty.

Czym jest holistyczna terapia?

Moja holistyczna terapia polega na łączeniu terapii z duchowością, pracy z ciałem, emocjami ale również z umysłem – przekonaniami, jak również pracy z podświadomością i energią – procesami kwantowymi.

Jest skuteczna, nie trzeba chodzić na nią latami, wystarczy kilka spotkań, w czasie do 3 miesięcy. Więcej o terapii holistycznej znajdziesz tutaj https://akademiaholistyczna.pl/    

Z łatwością panuję nad swoim życiem

Kiedyś zmagałam się z życiem będąc w perspektywie ofiary: miałam kompleksy, bałam się wyrażać siebie, często czułam się osamotniona, tworzyłam toksyczne relacje, nie miałam granic osobistych, chorowałam oraz uważałam, że na niewiele zasługuje. Dziś z łatwością zarządzam swoim zdrowiem i życiem, z odwagą sięgam po swoje marzenia i żyję w zgodzie ze sobą, realizując swoją duchową misję.

Dlaczego moja terapia jest skuteczna?

Po pierwsze pracuję  holistycznie, łącząc kilka metod rozwoju osobistego m.in. Theta healing, Sanomentologia, Radykalne wybaczanie czy Ustawienia emocji. To magiczne połączenie, moja intuicja i doświadczenie rozpuszcza Twoje podświadome blokady, uzdrawia destrukcyjne wzorce i wyzwala Cię z wszelkich ograniczeń na drodze do Twojego celu. Po drugie sama pokonałam blokady i ograniczenia, zmieniłam swoje życie osobiste i zawodowe. Aktualnie cieszę się doskonałym zdrowiem, odeszłam z etatu, prowadzę swój duchowy biznes z pasji i jestem w dobrej karmiącej relacji partnerskiej.

“Nasza wiedza ma początek w tym, co czujemy.”

Mam za sobą wiele pozytywnych transformacji i wiele procesów pracy ze sobą, kolejno odklejając warstwy niewspierających przekonań, traum, wypartych i zablokowanych emocji.  Nieustannie praktykuję,  uczę się i poznaję nowe rozwiązania, sukcesywnie tworząc własną metodę rozwoju osobistego. 

Praca z energią wymaga dbania o swoją energię, zatem z przyjemnością dbam o nią każdego dnia, zwracając uwagę na to, co piję, co jem, czym karmię moje zmysły i myśli, na to, kim się otaczam. Nie piję alkoholu, medytuję, uziemiam się, codziennie mam kontakt z naturą, uzdrawiam siebie i poszerzam swoją świadomość, aby móc jak najlepiej Ciebie wesprzeć.

Tak dbam o moje Dobre Wibracje!

Wysoka intuicja, odczuwanie energii ludzi i miejsc, moje predyspozycje, życiowe doświadczenia oraz holistyczne podejście wnoszą wyjątkową wartość do prowadzonych przeze mnie sesji, warsztatów oraz kursów. Ponadto  jestem  praktykiem i to, co przekazuję innym poparte jest moimi osobistymi przeżyciami i doświadczeniami. Podczas spotkań ze mną będziesz zaopiekowany holistycznie i połączysz się wibracyjnie z wyższą świadomością.

Swoją wiedzę oraz inspiracje czerpię także z książek, filmów, z przekazów podczas medytacji oraz od wielu moich duchowo-rozwojowych mentorów, którym jestem ogromnie wdzięczna. Jestem także wdzięczna wszystkim znajomym, rodzinie, partnerom, współpracownikom, dzięki którym przerobiłam swoje życiowe lekcje i mogłam się znaleźć TU i TERAZ robiąc to, co uwielbiam.