Kim jestem?

Jestem terapeutką holistyczną i sanomentologiem. Pracuję holistycznie by terapia była skuteczna.

Tworzę marki „Dobra wibracja” i „Akademia holistyczna”

Jestem kobietą, która kilka lat temu zmieniła całkowicie swoje życie zawodowe oraz uzdrowiła życie osobiste, zmieniła swój mindset, rozwija swój duchowy biznes online i czuje się coraz bardziej spełniona.

Kim jestem?

Jestem terapeutką holistyczną i sanomentologiem. Pracuję holistycznie by terapia była skuteczna.

Tworzę marki „Dobra wibracja” i „Akademia holistyczna”

Jestem kobietą, która kilka lat temu zmieniła całkowicie swoje życie zawodowe oraz uzdrowiła życie osobiste, zmieniła swój mindset, rozwija swój duchowy biznes online i czuje się coraz bardziej spełniona.

Wiedza i doświadczenie

Ukończyłam kilkanaście kursów z różnych metod pracy z podświadomością i z energią, uzyskując tytuły trenerów czy praktyków danej metody, między innymi mam tytuł sanomentologa. Wieloletnie doświadczenie w pracy z ciałem i uwalnianiem emocji, a do tego odbycie tysięcy godzin w pracy z Klientami, zaprowadziło mnie do stworzenia własnego, unikalnego sposobu prowadzenia sesji indywidualnych.

Dzięki połączeniu intuicji z pracą z podświadomością, działam holistycznie dotykając wielu aspektów jednocześnie, a moim Klienci uzyskują szybkie i trwałe efekty.

Czym jest holistyczna terapia?

Moja holistyczna terapia polega na łączeniu terapii z duchowością, pracą z ciałem, emocjami ale również z umysłem (przekonaniami) jak również pracy z podświadomością i energią (procesy kwantowe).

Jest bardzo skuteczna, nie trzeba chodzić na nią latami, wystarczy około 6 spotkań 1:1 lub wybrane kursy czy programy mentoringowe.

Nie miałam potrzeby studiować psychologii ani też tradycyjnych terapii, ponieważ z mojego doświadczenia i historii moich klientów, wiem, że są one mało skuteczne albo działają bardzo, bardzo wolno. Wielu z moich klientów po kilku latach zmagań w psychoterapii trafiło do mnie i wyszło ze swoich życiowych problemów podczas kilku spotkań. Plusem było to, że byli już przygotowani i mieli jasną czystą intencję, że chcą w końcu wyjść z cierpienia i zrozumieć swoje problemy. A ja byłam ostatnią deską ratunku, bo nic, co robili wcześniej nie dawało im skutku. 

 • Promocja!

  Konsultacja 1. krok

  222,00 
 • Wychodzę z traumy

  4500,00 
 • Powrót do matczynej miłości

  3500,00 
 • Czuję swoją wartość

  6500,00 
 • Przyjmuję ojca, uznaję swoją męskość

  3500,00 
 • Jestem w karmiącej relacji

  11000,00 

Z łatwością panuję nad swoim życiem

Kiedyś zmagałam się z życiem, miałam kompleksy, bałam się wyrażać siebie, często czułam się osamotniona, nierozumiana, bałam się mieć marzenia oraz uważałam, że na niewiele zasługuje. Cierpiałam i obwiniałam innych o swój los. Latami zmagałam się z trądzikiem, wydając majątek na tradycyjnych lekarzy i konwencjonalne terapie.

Szukałam na zewnątrz zamiast w sobie.

Ciało poprzez kontuzje, bóle czy dolegliwości psychosomatyczne pokazywało mi wielokrotnie, że coś nie gra …. kiedyś jednak nie umiałam czytać, co mi mówi.

Dziś z łatwością panuję nad swoim zdrowiem i życiem, nie boję się już sięgać po swoje marzenia ani żyć w zgodzie ze sobą. Uwielbiam doświadczać życia i cieszyć się nim, wychodzić ze strefy komfortu, uczyć się, relaksować, iść za tym, co sprawia, że jest mi dobrze i komfortowo, co podnosi moje wibracje i otwiera serce.

Bardzo ważne są codzienne praktyki dobrych nawyków oraz uważności i zaprzyjaźnienie się z własnym ciałem, które to wszystko wie, pamięta i zawsze przestrzega wcześniej przed tym, czego nie jesteś świadomy. Ciało stało się moim największym przyjacielem, poprzez świadomy kontakt z ciałem nawiązuję kontakt z emocjami i podświadomością, co jest według mnie kluczem do samopoznania.

“Nasza wiedza ma początek w tym, co czujemy.”

Mam za sobą wiele pozytywnych transformacji i wiele procesów pracy ze sobą, kolejno odklejając warstwy niewspierających przekonań, traum, wypartych i zablokowanych emocji. Ukończyłam kursy z zakresu uzdrawiania oraz pracy z podświadomością u znanych mentorów. Nieustannie praktykuję,  uczę się dalej i poznaję nowe rozwiązania, sukcesywnie tworząc własną metodę rozwoju osobistego. 

Praca z energią wymaga dbania o swoją energię, zatem z wielką przyjemnością dbam o nią każdego dnia, zwracając uwagę na to, co piję, co jem, czym karmię moje zmysły i myśli, na to, kim się otaczam. Nie piję alkoholu, medytuję, uziemiam się, codziennie mam kontakt z naturą, uzdrawiam siebie i pogłębiam swoją świadomość, aby móc jak najlepiej Tobie pomóc.

Tak dbam o moje Dobre Wibracje!

Wysoka intuicja, odczuwanie energii ludzi i miejsc, moje predyspozycje, życiowe doświadczenia oraz holistyczne podejście wnoszą wyjątkową wartość do prowadzonych przeze mnie sesji, warsztatów oraz kursów. Ponadto  jestem  praktykiem i to, co przekazuję innym poparte jest moimi osobistymi przeżyciami i doświadczeniami. Podczas spotkań ze mną będziesz zaopiekowany holistycznie i połączysz się wibracyjnie z wyższą świadomością.

Swoją wiedzę oraz inspiracje czerpię także z książek, filmów, z przekazów podczas medytacji oraz od wielu moich duchowo-rozwojowych mentorów, którym jestem ogromnie wdzięczna. Jestem także wdzięczna wszystkim znajomym, rodzinie, partnerom, współpracownikom, dzięki którym przerobiłam swoje życiowe lekcje i mogłam się znaleźć TU i TERAZ robiąc to, co uwielbiam.