Kim jestem?

Jestem terapeutką holistyczną i sanomentologiem. Niosę światło, wsparcie i transformację.

Tworzę marki „Dobra wibracja” i „Akademia holistyczna”

Jestem kobietą, która po 40-stce zmieniła całkowicie swoje życie zawodowe oraz uzdrowiła życie osobiste, zmieniła swój mindset, rozwija swój duchowy biznes online i czuje się coraz bardziej spełniona.

Kim jestem?

Jestem terapeutką holistyczną i sanomentologiem. Niosę światło, wsparcie i transformację.

Tworzę marki „Dobra wibracja” i „Akademia holistyczna”

Jestem kobietą, która po 40-stce zmieniła całkowicie swoje życie zawodowe oraz uzdrowiła życie osobiste, zmieniła swój mindset, rozwija swój duchowy biznes online i czuje się coraz bardziej spełniona.

Wiedza i doświadczenie

Ukończyłam kilkanaście kursów z różnych metod pracy z podświadomością i z energią, uzyskując tytuły trenerów czy praktyków danej metody, między innymi mam tytuł sanomentologa. Wieloletnie doświadczenie w pracy z ciałem i uwalnianiem emocji, a do tego odbycie tysięcy godzin sesji w pracy z Klientami, zaprowadziło mnie do stworzenia własnej holistycznej terapii.

Dzięki połączeniu intuicji z pracą z podświadomością, dotykam wielu aspektów jednocześnie, a moim Klienci uzyskują szybkie i trwałe efekty.

Czym jest holistyczna terapia?

Moja holistyczna terapia polega na łączeniu terapii z duchowością, pracy z ciałem, emocjami ale również z umysłem – przekonaniami, jak również pracy z podświadomością i energią – procesami kwantowymi.

Jest skuteczna, nie trzeba chodzić na nią latami, wystarczy kilka spotkań, a czasie do 3 miesięcy. Więcej o terapii holistycznej znajdziesz tutaj https://akademiaholistyczna.pl/    

Z łatwością panuję nad swoim życiem

Kiedyś zmagałam się z życiem, miałam kompleksy, bałam się wyrażać siebie, często czułam się osamotniona, tworzyłam toksyczne relacje, bałam się mieć marzenia oraz uważałam, że na niewiele zasługuje. Cierpiałam i obwiniałam innych o swój los. Latami zmagałam się z trądzikiem, wydając majątek na tradycyjnych lekarzy i konwencjonalne terapie, co nie było skuteczne bo nie dotarło do jego przyczyny i znaczenia.

Szukałam na zewnątrz zamiast w sobie.

Ciało pokazywało mi wielokrotnie, że coś nie gra … kiedyś jednak nie umiałam czytać, co do mnie mówi.

Dziś z łatwością panuję nad swoim zdrowiem i życiem, z odwagą sięgam po swoje marzenia, żyję w zgodzie ze sobą. Jestem w szczęśliwej i karmiącej relacji.

Bardzo ważne są codzienne praktyki dobrych nawyków i szczęśliwe ciało, które to wszystko wie, pamięta i zawsze przestrzega wcześniej przed tym, czego nie jesteś świadomy. Ciało stało się moim największym przyjacielem, poprzez świadomy kontakt z ciałem nawiązuję kontakt z emocjami i podświadomością, co jest według mnie kluczem do uzdrowienia swojego życia.

“Nasza wiedza ma początek w tym, co czujemy.”

Mam za sobą wiele pozytywnych transformacji i wiele procesów pracy ze sobą, kolejno odklejając warstwy niewspierających przekonań, traum, wypartych i zablokowanych emocji.  Nieustannie praktykuję,  uczę się i poznaję nowe rozwiązania, sukcesywnie tworząc własną metodę rozwoju osobistego. 

Praca z energią wymaga dbania o swoją energię, zatem z przyjemnością dbam o nią każdego dnia, zwracając uwagę na to, co piję, co jem, czym karmię moje zmysły i myśli, na to, kim się otaczam. Nie piję alkoholu, medytuję, uziemiam się, codziennie mam kontakt z naturą, uzdrawiam siebie i poszerzam swoją świadomość, aby móc jak najlepiej Ciebie wesprzeć.

Tak dbam o moje Dobre Wibracje!

Wysoka intuicja, odczuwanie energii ludzi i miejsc, moje predyspozycje, życiowe doświadczenia oraz holistyczne podejście wnoszą wyjątkową wartość do prowadzonych przeze mnie sesji, warsztatów oraz kursów. Ponadto  jestem  praktykiem i to, co przekazuję innym poparte jest moimi osobistymi przeżyciami i doświadczeniami. Podczas spotkań ze mną będziesz zaopiekowany holistycznie i połączysz się wibracyjnie z wyższą świadomością.

Swoją wiedzę oraz inspiracje czerpię także z książek, filmów, z przekazów podczas medytacji oraz od wielu moich duchowo-rozwojowych mentorów, którym jestem ogromnie wdzięczna. Jestem także wdzięczna wszystkim znajomym, rodzinie, partnerom, współpracownikom, dzięki którym przerobiłam swoje życiowe lekcje i mogłam się znaleźć TU i TERAZ robiąc to, co uwielbiam.