BLOG

Jak wyjść z niskich stanów emocjonalnych? Skala świadomości wg Hawkinsa

Ludzie mnie pytają, co robię, że mam taki pozytywny nastrój, jak udaje mi się trzymać SPOKÓJ i WYSOKIE WIBRACJE w trudnych czasach …

Odpowiadam, nic takiego … zamiast medialnych informacji wyciszam się, czytam, medytuję, gotuję, tańczę, słucham wysoko wibracyjnej muzyki, dbam o swoje myśli i energię, morsuję, robię to co sprawia mi radość, w pełni ufam Sile wyższej.

Czy znasz książki Howkinsa i jego mapę poziomów świadomości? Jeśli nie, serdecznie polecam … sprawdź na jakim jesteś poziomie i co trzyma Cię – jaka zamrożona czyli nieprzeżyta EMOCJA trzyma Cię w niskich wibracjach, możesz to zrobić testem kinezjologicznym ciała.
David Hawkins udowodnił, że jeden człowiek na poziomie miłości 500 równoważy energetycznie 750.000 osób poniżej poziomu 200.

Ty jeden wysyłając miłość ze swojego serca ❤️ energetycznie równoważysz 750 tysięcy ludzi ogarniętych złością, żalem, strachem. Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele możesz zrobić w tej i każdej innej podobnej sytuacji? Tak więc zachęcam do tego by opanować w sobie strach, lęk i złość … skupić się na sobie i na swoim wnętrzu.

Twoje myśli, Twoje uczucia i emocje to Twoje wibracje – to Twoja moc. Czymkolwiek wibrujesz to właśnie tworzysz, to wzmacniasz, tego oczekujesz w swoim świecie.
Przypominam, że niskie stany świadomości możesz uzdrowić tj. przetransformować podczas sesji holistycznej.

Może się okazać, że Twój strach wcale nie jest Twój, tylko ze świadomości zbiorowej czy z rodu, bo np. Twój dziadek zginął na wojnie i teraz ten strach przesadnie aktywował się w Tobie.

Dobre wibracje są od poziomu odwagi, dlatego warto pracować nad swoim własny rozwojem, by zacząć żyć odważnie. Aby poradzić sobie z niskowibracyjnymi emocjami (tymi poniżej odwagi) potrzebujesz się z nimi zmierzyć tj. przeżyć je, doświadczyć ich, uświadomić sobie, że Tobą sterują, że są głęboko ukryte w Twoim ciele.

 

Podczas sesji holistycznych, pracując z podświadomością docieramy do tych wypartych – ukrytych w ciele EMOCJI. Jak do nich dotrzeć? Potrzebujesz zmierzyć się z trudnymi wspomnieniami z dzieciństwa (traumami), po to aby uświadomić sobie skąd idzie Twój wstyd, zazdrość, żal, strach czy kompulsywny popęd seksualny.

 

Dotarcie do źródła Twojej niskowibracyjnej emocji pomaga uzdrowić ją na stałe. Sam nie jesteś wstanie przypomnieć sobie tego co sie wydarzyło we wczesnym dzieciństwie. Dlatego ważne jest aby znaleźć sobie mentora-teraputę, który pomoże Ci dotrzeć do tego co wyparte i pomóc Ci to uwolnić.

Zapraszam na film, gdzie opowiadam o tym, jak wyjść z niskich stanów emocjonalnych.

Zapraszam na sesje, wydarzenia oraz wyjazdy z Dobrą wibracją.

 

 

Niosę Wsparcie!

sprawdź MOJĄ OFERTĘ

 • Wychodzę z traumy

  4500,00 
 • Powrót do matczynej miłości

  3500,00 
 • Czuję swoją wartość

  6500,00 
 • Przyjmuję ojca, uznaję swoją męskość

  3500,00 
 • Jestem w karmiącej relacji

  11000,00