BLOG

Warsztaty rozwojowu osobistego i świadomości ciała w górach

Footorelacja i opinie uczestników

„Poprzez medytacje poczułam cudowna kobiecą energię po raz pierwszy od wielu lat. Chciałabym czuć się tak częściej. Dzięki wspólnemu morsowaniu poczułam się silna ale i kobieca dzięki grupie. Nie muszę czuć się słabo i bezradnie żeby czuć się troszkę bardziej kobieco. Uświadomiłam sobie też że jednak muszę poukładać sprawy z nieżyjącym ojcem bo nadal jego wychowanie ma wpływ na moje samopoczucie i zachowanie. Zwracam uwagę na oddech, żeby nie być cały czas spięta i myślę że będę bardziej otwarta na ludzi i nowe rzeczy w tym roku. I będę bardziej dbać o siebie i swój rozwój i wezmę większą odpowiedzialność za siebie. Karty tak powiedziały. Podobała mi się ta chwila zatrzymania i bycia w sobie.”

„Jestem zaskoczona tym co się ze mną działo na warsztatach. Odkryłam ważne dla mnie sprawy dzięki ktorym moge poprawić relacje w rodzinie.”

„Atmosfera niesamowita, głównie dzięki prowadzącej która pozowliła na swobodną integrację grupy. Podobało mi się wszystko każdy element składał się na wyjątkową całość.”

„Był to dla mnie wartościowy czas, spędzony w gronie osób o podobnych problemach. Wszystko działo sie intuicyjnie, czułam sie zaopiekowania i wysłuchana, niczego mi nie brakowało.”

Niosę Wsparcie!

sprawdź MOJĄ OFERTĘ

 • Program Dobra terapia 10 sesji

  9000,00 
 • Program Wychodzę z traumy

  4500,00 
 • Uzdrawianie matczynej rany

  3500,00 
 • Czuję swoją wartość trauma terapia uzdrawianie sanomentologia podświadomość holistycznie radykalne wybaczanie uzdrawianie theta healing depresja.jpg

  Program Czuję swoją wartość

  6500,00 
 • Uzdrawianie ojcowskiej rany

  3500,00 
 • Jestem w karmiącej relacji

  11000,00 
 • Czuje swoją wartość terapia holistyczna matczyna rana ojcowska trauma uzdrawianie theta healing sanomentologia radykalne wybaczanie podświadomość energia ustawienia emocje .jpg

  Czuję swoją wartość II POZIOM

  4800,00