O mnie

Prawdziwie piękna jest ta kobieta, która znając swoją wartość oraz potencjał swej wiedzy, umiejętności i intuicji, potrafi inspirować i towarzyszyć innym w odnajdywaniu ich potencjału i drogi do siebie.

O mnie

Prawdziwie piękna jest ta kobieta, która znając swoją wartość oraz potencjał swej wiedzy, umiejętności i intuicji, potrafi inspirować i towarzyszyć innym w odnajdywaniu ich potencjału i drogi do siebie.

Moja droga do Siebie...

Kilka lat temu przeszłam radykalną wewnętrzną transformacje i wyszłam z iluzji oraz cierpienia … dziś robię to co lubię, bez strachu potrafię siebie wyrażać, widzę prawdę i z łatwością pomagam innym ją dostrzec. Prowadzę swój biznes z pasji i z serca oraz pomagam innym uwolnić się od podświadomych blokad. Mam poczucie, że  realizuję swój duchowy plan i jestem coraz szczęśliwsza i spełniona. Ale jak to się zaczęło i jak do tego doszło?

Moja podróż do wnętrza siebie zaczęła się w wieku 15 lat, gdzie pragnienie zmian i intuicja kierowały mnie aby wyjechać z domu rodzinnego i doświadczać nieznanego życia. Od dziecka byłam ciekawa świata i ludzi, tego, co kieruje ludzką psychiką, zachowaniami i co ma wpływ na nasz “charakter”.

Mam kilka zawodów.  Przez 20 lat pracowałam w korporacji, jako analityk i szkoleniowiec. Równolegle zajmowałam się fitnessem, prowadząc z pasją choreograficzne i mentalne treningi grupowe. Był czas gdy sprawiało mi to dużo radości i w dużym stopniu spełniało. Wewnętrznie jednak nie czułam się szczęśliwa, gdyż nie mogłam w pełni siebie wyrażać.

Teraz dostrzegam, że wszystkie moje doświadczenia i zmagania miały sens i były potrzebne, ale wcześniej było inaczej. 

Od dzieciństwa do blisko 40 lat, borykałam się ze wstydem, kompleksami, tkwiłam w toksycznych relacjach, byłam porzucana, zwalniana z pracy, pomijana przy awansach, miałam złamane serce, „umierałam” z tęsknoty czy samotności, doznawałam przemocy, bolesnych strat, zmagałam się z ciągle nawracającym trądzikiem, depresją, uciekałam w nałogi, traciłam energię zamartwiając się tym na co nie mam wpływu, bałam się ludzi, bałam się zmian, bałam się wyrażać siebie i komunikować o tym czego chcę i co jest dla mnie ważne, nawet najbliższym osobom. Bałam się także odejść z etatu ograniczona mnóstwem niewspierających przekonań i wzorców.

Dałam radę to wszystko przejść i przezwycieżyć,  dlatego teraz mogę skutecznie pomóc Tobie.

Kiedyś byłam kontrolująca i analityczna, dziś podejmuję decyzje intuicyjnie, z czucia.

Kiedyś tańczyłam i uczyłam fitnessu schematycznie i powtarzalnie, dziś pasjonuje mnie taniec intuicyjny i medytacja w ruchu. Dzięki pogłębianiu świadomości ciała poprzez ruch spontaniczny, nawiązuję kontakt z emocjami i podświadomością, co jest według mnie kluczem do samopoznania – dzielę się tym kluczem z Tobą na warsztatach.

Kiedyś sama miałam problemy i blokujące przekonania i nawet nie pozwalałam sobie marzyć o tym co teraz robię. Dziś oferuję ci unikalne i skuteczne  rozwiązania Twoich problemów –  moje życiowe doświadczenia i metody, dzięki, którym odnalazłam drogę do siebie i do biznesu z pasji,  ubrane w prosty i skuteczny program – sesji holistycznych i sesji kariery oraz warsztatów. Daję Ci rozwiązania, pomoc i wsparcie po to abyś poradziła sobie z tym szybciej.

Sięgnij po swoją wewnętrzną moc,  pokaże Ci jak to robić. Skorzystaj z mojej oferty.

Fascynuje mnie, jak holistyczne podjeście do problemów moich klientek, pomaga niesamowicie szybko i skutecznie odzyskać im pewność siebie, sprawczość i moc do tworzenia swojego wymarzonego życia. Poznaj moją ofertę i metody na jakich bazuję

Wspieram też kobiety w radzeniu sobie z blokadami przed obfitością finansową i pokonywaniu oporu i lęków przed dokonywaniem odważnych życiowych zmian, prowadzących do spełnienia i satysfakcji.

Webinary

TY RÓWNIeŻ odkryj swoją moc

 • Webinar – jak pojednać się z mamą. BONUS Medytacja

  125,00 
 • Webinar – wewnętrzne dziecko BONUS Medytacja

  170,00 
 • Webinar – jak zintegrować energię od taty. BONUS Medytacja

  125,00 
 • Webinar – jak wyjść z depresji. BONUS – Świadomy sen

  170,00 

Z łatwością panuję nad swoim życiem

Kiedyś zmagałam się z życiem, miałam kompleksy, bałam się wyrażać siebie, często czułam się osamotniona, nierozumiana, bałam się mieć marzenia oraz uważałam, że na niewiele zasługuje. Cierpiałam i obwiniałam innych o swój los. Latami zmagałam się z trądzikiem, wydając majątek na tradycyjnych lekarzy i konwencjonalne terapie.

Szukałam na zewnątrz zamiast w sobie.

Ciało poprzez kontuzje, bóle czy dolegliwości psychosomatyczne pokazywało mi wielokrotnie, że coś nie gra …. kiedyś jednak nie umiałam czytać, co mi mówi.

Dziś z łatwością panuję nad swoim zdrowiem i życiem, nie boję się już sięgać po swoje marzenia ani żyć w zgodzie ze sobą. Uwielbiam doświadczać życia i cieszyć się nim, wychodzić ze strefy komfortu, uczyć się, relaksować, iść za tym, co sprawia, że jest mi dobrze i komfortowo, co podnosi moje wibracje i otwiera serce.

Bardzo ważne są codzienne praktyki dobrych nawyków oraz uważności i zaprzyjaźnienie się z własnym ciałem, które to wszystko wie, pamięta i zawsze przestrzega wcześniej przed tym, czego nie jesteś świadomy. Ciało stało się moim największym przyjacielem, poprzez świadomy kontakt z ciałem nawiązuję kontakt z emocjami i podświadomością, co jest według mnie kluczem do samopoznania.

“Nasza wiedza ma początek w tym, co czujemy.”

Mam za sobą wiele pozytywnych transformacji i wiele procesów pracy ze sobą, kolejno odklejając warstwy niewspierających przekonań, traum, wypartych i zablokowanych emocji. Ukończyłam kursy z zakresu uzdrawiania oraz pracy z podświadomością u znanych mentorów. Nieustannie praktykuję,  uczę się dalej i poznaję nowe rozwiązania, sukcesywnie tworząc własną metodę rozwoju osobistego. 

Praca z energią wymaga dbania o swoją energię, zatem z wielką przyjemnością dbam o nią każdego dnia, zwracając uwagę na to, co piję, co jem, czym karmię moje zmysły i myśli, na to, kim się otaczam. Nie piję alkoholu, medytuję, uziemiam się, codziennie mam kontakt z naturą, uzdrawiam siebie i pogłębiam swoją świadomość, aby móc jak najlepiej Tobie pomóc.

Tak dbam o moje Dobre Wibracje!

Wysoka intuicja, odczuwanie energii ludzi i miejsc, moje predyspozycje, życiowe doświadczenia oraz holistyczne podejście wnoszą wyjątkową wartość do prowadzonych przeze mnie sesji, warsztatów oraz kursów. Ponadto  jestem  praktykiem i to, co przekazuję innym poparte jest moimi osobistymi przeżyciami i doświadczeniami. Podczas spotkań ze mną będziesz zaopiekowany holistycznie i połączysz się wibracyjnie z wyższą świadomością.

Swoją wiedzę oraz inspiracje czerpię także z książek, filmów, z przekazów podczas medytacji oraz od wielu moich duchowo-rozwojowych mentorów, którym jestem ogromnie wdzięczna. Jestem także wdzięczna wszystkim znajomym, rodzinie, partnerom, współpracownikom, dzięki którym przerobiłam swoje życiowe lekcje i mogłam się znaleźć TU i TERAZ robiąc to, co uwielbiam.