Jak wyglądają sesje?

Sesja holistyczna jest kompleksowa i skuteczna

Dlaczego?
Bo łączę w niej wiele metod i narzędzi pracy z podświadomością oraz własne doświadczenie i prowadzi mnie energia. Na każdego działa coś innego … mam swoje standardy ale pracuję intuicyjnie. Matczyne i ojcowskie rany oraz energia kobieca i męska są tutaj priorytetem. Działanie sesji możesz sprawdzić w zakładce Rekomendacje. Pozytywne zmiany czasem są kilka dni po sesji a czasem kilka miesięcy, ale są i to u każdego. Sesja holistyczna to skuteczna terapia i uzdrawianie w jednym

Przebieg sesji

Etap 2

Spotykamy się na Meet google lub Messenger. Nie musisz więc nigdzie jeździć i martwić się czy zdążysz. Jesteś u siebie.

Zadbaj o spokojną przestrzeń, wygodne siedzenie, wolne ręce, coś do picia, notowania, dobrą widzialność i słyszalność. Sesja potrwa 2h.

Etap 3

Rozmawiamy o tym, co się u Ciebie dzieje, z czym przyszłaś/przyszedłeś, jakie masz potrzeby, z czym chcesz sobie poradzić i w jakim miejscu w swoim życiu chcesz się znaleźć?

Klaruje nam się tutaj intencja na sesję.

Etap 4

Rozpoczynamy część procesową – wprowadzam Ciebie w relaksację i intuicyjnie prowadzę wykorzystując różne znane mi metody – zadaję Ci pytania lub proszę o skupienie uwagi na ciele – odpowiadasz, co widzisz, co czujesz, co pamiętasz itd.

Często tutaj otwierasz się emocjonalnie i to jest dla Ciebie bardzo uwalniające.

Etap 5

Przypominają Ci się ważne wspomnienia, zaczynasz dostrzegać zależności i powiązania z przeszłości do aktualnego życia, czujesz energie, które na Ciebie wpływają. Często pojawiają się tutaj łzy w oczach.

Proszę Cię również o powtarzanie za mną w wizualizacji zdań do osób „które Cię trzymają”.

Etap 6

Integrujemy to, co zaszło.
Czujesz spokój, olśnienie i ulgę, możesz być zaskoczona tym, co odkryłaś o sobie lub co sobie uświadomiłaś. Przekazuję Ci wytyczne, co dalej i jak zadbać o siebie po sesji.

Idziesz w świat z nowymi odkryciami i cieszysz się zmianami, na które dałaś sobie przestrzeń.

Jak wygląda program 3 lub 5

Sesji Holistycznych?

Jeśli zdecydujesz się na kilka sesji holistycznych, dodatkowo otrzymasz do wypełnienia formularz google oraz pomiędzy sesjami możesz dostać zadanie domowe np. list do napisania lub do odsłuchania mój podcast lub film. 

Sesje holistyczne w programie 3 lub 5 spotkań najlepiej odbywać raz w tygodniu.

To bardzo przemyślany program, dzięki któremu terapia jest skuteczna i trwała. Bo nie chodzi Ci o to, by było lepiej na chwilę. Chcesz rozwiązać swoje problemy raz na zawsze, trwale, by nigdy nie powróciły?

Potrzebujesz zatem podejść do nich bardziej szczegółowo i w szerszym zakresie tj.  zrozumieć swoje przeżycia, ich przyczyny, zobaczyć życiowe lekcje, odkryć swoje przekonania oraz uwolnić emocje.

W programie pracujemy krok po kroku aby uzdrowić najtrudniejsze wspomnienia i najbardziej blokujące przekonania, które wgrały się do Twojej podświadomości w dzieciństwie oraz niesprzyjające energie z karmy.

Przykładowy program 5 sesji holistycznych

Pierwsza sesja ma za zadanie ruszyć to wszystko, co jest na wierzchu, sprawdzam tutaj, która technika najlepiej na Ciebie działa, budujemy zaufanie, ty zaczynasz się otwierać. Tu jeszcze nie dotykamy głębokich przyczyn Twoich problemów. Zamiast tego ułatwiamy Ci codzienne funkcjonowanie.

Druga sesja, puszczasz opór, pozwalasz sobie wejść głębiej w zagadnienie. Pracujemy nad energią od mamy i jej wpływem na Ciebie. Możesz przypomnieć sobie wyparte wspomnienia. Sesja uwalnia to co trudne. Z każdą sesją masz coraz większe zaufanie i puszczasz emocje. Zaczynasz przywracać sobie zdolność do cieszenia się życiem. Twoja energia i uwaga zaczyna wracać z przeszłości do tu i teraz

Trzecia sesja – pracujemy nad energią od taty lub inną relacją, która jest dla Ciebie trudna. Uwalniasz się od negatywnych wzorców i powtarzalnych schematów. Odpuszczasz wyrzuty sumienia, poczucie winy i destrukcyjne działania wobec siebie. Odpuszczasz wstyd, poznajesz swoje wewnętrzne dziecko. Na trzecim spotkaniu czujesz się już bardzo pewnie, nie boisz się wchodzić w głębokie procesy, dzięki temu terapia nabiera tempa. Po 3. Sesji często organizm pozwala sobie na odreagowanie emocji i może być osłabiany.

Czwarta sesja – czujesz się już pewnie i nie mogłaś doczekać się tej sesji, gdyż chcesz się pochwalić zmianami w Twoim otoczeniu – twoi bliscy lub znajomi z pracy zaczynają traktować Cię inaczej, zmienili podejście do Ciebie. Zaczynamy pracować nad Twoim poczuciem wartości, budowaniem granic osobistych lub innymi tematami, które zaczynają wyłaniać się z codziennego życia lub zaczynasz przypominać sobie wyparte ważne wspomnienia z przeszłości aby je uzdrowić.

Piąta sesja – integrujemy to co zaszło, na początku odhaczamy co już zostało uzdrowione z problemów, które wypisałaś na początku. Jesteś zdziwiona i miło zaskoczona, ze już ich nie ma. Te które pozostały uzdrawiamy na sesji. Doładowuje Cię wspierającymi przekonaniami i uczuciami. Jeśli wyłonił się kolejny problem lub nie zrobiłyśmy wszystkiego to umawiamy się na kolejne 1 czy kilka spotkań.

  • Konsultacja 1. krok

    250,00 
  • Uzdrawianie matczynej rany

    3500,00 
  • Uzdrawianie ojcowskiej rany

    3500,00