BLOG

Taniec intuicyjny – wydarzenie POZNAŃ

KLIKNIJ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU

Link do wydarzenia na Facebook: https://fb.me/e/2Um3DaZRA


✨Zapraszam serdecznie na taniec intuicyjny z Dobrą wibracją✨ 21.01.2023 w godz. 17:00 -19:00 

✨Zapraszam na taniec intuicyjny z Dobra wibracją✨tym razem w karnawałowym klimacie🥳☯️🔮, ubierz spódnicę, pomaluj się, przebierz, co tylko chcesz🙂
Zapraszam na podróż w głąb siebie w celu poszukiwania swojego naturalnego ruchu oraz połączenia się ze swoim WEWNĘTRZNYM TANCERZEM z poziomu SERCA♥️a nie umysłu.
Wypracowana przeze mnie praktyka – nazywam ją Healing dance, oparta jest na moich własnych doświadczeniach z uzdrawiającym ruchem, inspirowana 5R czy Movement medicine jednak moja praktyka jest inna.
Na najbliżej praktyce motywem przewodnim będzie wrażanie GNIEWU i ZŁOŚCI oraz WDZIĘCZNOŚCI i INSPIRACJI. Tym razem dostaniesz także 👀OPASKI NA OCZY👀 abyś mógł/mogła mocniej połączyć się ze swoim wnętrzem.
PRZYJDŹ✨✨WYTWÓRZMY RAZEM WYSOKIE WIBRACJE✨✨NIECH DZIEJĘ SIĘ MAGIA🧚‍♂️🔮🕉️

Daje Ci:

 • moje wieloletnie doświadczenie z rytmem i muzyką – przeprowadziłam w swoim życiu tysiące choreograficznych lekcji i uwielbiam to robić
 • wyjątkowy nastrój  i oprawę muzyczną – wykorzystuję misy, dzwonki, dźwięki pierwotne
 • unikalne sposoby na wchodzenia w „ciało” i trans
 • W tańcu prowadzi nas specjalnie dobrana muzyka i moja narracja, co pomaga poznać różne jakości ruchu, doświadczyć konkretnych EMOCJI, wytańczyć traumy, wejść w stan transu, medytacji i wizualizacji.
PRZYJDŹ✨✨WYTWORZYMY RAZEM WYSOKIE WIBRACJE ✨✨NIECH DZIEJĘ SIĘ MAGIA
Taniec intuicyjny pobudza ciało i sprzyja wyrażeniu skrywanych w nim emocji. Uczy spontanicznego, prawdziwego i naturalnego ruchu płynącego z serca, a nie umysłu.  Spontaniczność to autentyczność i o to chodzi aby wydobyć z ciała prawdę. Tańczysz tak jak czujesz tak jak ciało chce i potrzebuje.

DLA KOGO?

Praktyka polecana dla każdego, kto już praktykuje lub dla każdego kto chce spróbować i bardziej poczuć siebie, czy połączyć się z INTELIGENCJĄ własnego ciała. Nie musisz ogarniać tańca, to taniec ogarnie Ciebie. Nie ma kroków, nie ma choreografii, nie ma oceniania i porównywania – jesteś Ty, Twoje ciało, moja wspierająca energia oraz energia całej grupy.

Zapraszam szczególnie osoby, które czują, że „coś w nich siedzi” czują napięcie np. w klatce piersiowej, w brzuchu, w stopie itp. coś kuje, coś powoduje łzy lub niepokój i to coś chce już bardzo wyjść i się wyrazić … ale też takie, które czują się wspaniale i chcą podtrzymać stan wysokich wibracji.

Informacje organizacyjne:

 • KIEDY: 21.01.2023r. | godz. 17:00 – 19:00 oraz cyklicznie 1x w miesiącu
 • GDZIE : Senior Dance Studio ul. Dojazd 30, Poznań
 • INWESTYCJA: 44 zł poprzez zakup online lub 50 zł gotówka na miejscu, zapisy poprzez formularz https://dobrawibracja.pl/kontakt/
 • KONTAKT: +48 667-517-219
O mnie
Jestem terapeutką holistyczną (theta healing, biologia totalna, radykalne wybaczanie), instruktorką fitmind. Czuję energię, czuję siebie, czuję ludzi i miejsca.  Więcej o mnie tutaj.

Do zobaczenia
Agnieszka
love&light
.

Niosę Wsparcie!

sprawdź sesje holistyczne

 • Promocja!

  Sesja holistyczna

  400,00 
 • Promocja!

  Pakiet 3 sesji holistycznych

  1050,00 
 • Promocja!

  Pakiet 5 sesji holistycznych

  1500,00