BLOG

Sanomentologia, świadome sny, mediacje z podświadomością

Sanomentologia opiera się na dwóch technikach. Świadomych snach i mediacjach z podświadomością.

➤ Na początku każdej sesji wykorzystywane są również techniki relaksacyjne. Dzięki nim częstotliwość Twoich fal mózgowych obniża się do takiego poziomu, jakiego doświadczasz podczas snu. Bo właśnie wtedy Twoja podświadomość może działać naprawdę głęboko. Możesz być przy tym całkowicie świadoma! A jeśli zaśniesz, w żaden sposób nie zakłóci to przebiegu sesji, bo Twój umysł słucha cały czas.

➤ Później sanomentolog wskazuje Twojej podświadomości konkretne tematy, by zwrócić na nie jej uwagę. W Twoim ciele pojawiają się wówczas odruchowe reakcje na to, co dla Ciebie trudne. Może to być lekki ucisk, bulgotanie w żołądku i tym podobne symptomy. Nic groźnego, zresztą wrażenie to szybko mija.

➤ A potem? Sesja zachęca Twoją podświadomość do dotarcia do źródła choroby lub trudnej emocji. Twój umysł oczyszcza to źródło samodzielnie. W Twojej wyobraźni mogą się wówczas pojawić obrazy i skojarzenia podobne do tego, co widzisz podczas snu. Właśnie w ten sposób świadomy umysł próbuje Ci pokazać, że podświadomość coś w tym momencie robi, układa, uzdrawia.

➤ Na koniec otwierasz oczy i obserwujesz efekty sesji w Twoim życiu. Możesz pobawić się w interpretację sesji, ale wcale nie musisz tego robić. To działa nawet wtedy, gdy nie rozumiesz, co się stało lub nie wierzysz w działanie świadomych snów.

Niosę Wsparcie!

sprawdź MOJĄ OFERTĘ

 • Wychodzę z traumy

  4500,00 
 • Powrót do matczynej miłości

  3500,00 
 • Czuję swoją wartość

  6500,00 
 • Przyjmuję ojca, uznaję swoją męskość

  3500,00 
 • Jestem w karmiącej relacji

  11000,00