BLOG

Sanomentologia, świadome sny, mediacje z podświadomością

Sanomentologia opiera się na dwóch technikach. Świadomych snach i mediacjach z podświadomością.

➤ Na początku każdej sesji wykorzystywane są również techniki relaksacyjne. Dzięki nim częstotliwość Twoich fal mózgowych obniża się do takiego poziomu, jakiego doświadczasz podczas snu. Bo właśnie wtedy Twoja podświadomość może działać naprawdę głęboko. Możesz być przy tym całkowicie świadoma! A jeśli zaśniesz, w żaden sposób nie zakłóci to przebiegu sesji, bo Twój umysł słucha cały czas.

➤ Później sanomentolog wskazuje Twojej podświadomości konkretne tematy, by zwrócić na nie jej uwagę. W Twoim ciele pojawiają się wówczas odruchowe reakcje na to, co dla Ciebie trudne. Może to być lekki ucisk, bulgotanie w żołądku i tym podobne symptomy. Nic groźnego, zresztą wrażenie to szybko mija.

➤ A potem? Sesja zachęca Twoją podświadomość do dotarcia do źródła choroby lub trudnej emocji. Twój umysł oczyszcza to źródło samodzielnie. W Twojej wyobraźni mogą się wówczas pojawić obrazy i skojarzenia podobne do tego, co widzisz podczas snu. Właśnie w ten sposób świadomy umysł próbuje Ci pokazać, że podświadomość coś w tym momencie robi, układa, uzdrawia.

➤ Na koniec otwierasz oczy i obserwujesz efekty sesji w Twoim życiu. Możesz pobawić się w interpretację sesji, ale wcale nie musisz tego robić. To działa nawet wtedy, gdy nie rozumiesz, co się stało lub nie wierzysz w działanie świadomych snów.

Niosę Wsparcie!

sprawdź MOJĄ OFERTĘ

 • Program Dobra terapia 10 sesji

  9000,00 
 • Program Wychodzę z traumy

  4500,00 
 • Uzdrawianie matczynej rany

  3500,00 
 • Czuję swoją wartość trauma terapia uzdrawianie sanomentologia podświadomość holistycznie radykalne wybaczanie uzdrawianie theta healing depresja.jpg

  Program Czuję swoją wartość

  6500,00 
 • Uzdrawianie ojcowskiej rany

  3500,00 
 • Jestem w karmiącej relacji

  11000,00 
 • Czuje swoją wartość terapia holistyczna matczyna rana ojcowska trauma uzdrawianie theta healing sanomentologia radykalne wybaczanie podświadomość energia ustawienia emocje .jpg

  Czuję swoją wartość II POZIOM

  4800,00